Сайт в режимі тестування. Для розміщення оголошень потрібно пройти 3-хвилинну реєстрацію

Про нас

Головна Про нас
Наш сайт - електрона дошка безкоштовних оголошень більш ніж з 25 річним досвідом

Головне

Наш сайт - електрона дошка безкоштовних оголошень більш ніж з 25 річним досвідом

Для зручності всю інформацію згруповано за тематичними рубриками. Комерційна інформація розміщується у вигляді модульної реклами або платних приватних оголошень, виділених певним способом.

Трішки історії

Перший номер тижневика «Нова газета» вийшов на ринок преси ще у далекому 1996 році і був тонкою газетою в чотири друковані сторінки формату А4 з тиражем меньше 500 екземплярів.

Читачі швидко звикли до газети, оскільки вона виявилася одним із небагатьох видань цього напряму у місті та області. Рубрик було набагато менше, кількість оголошень трохи перевищувала 300 шт., лише кілька рекламних блоків. Проте час минав і ми не стояли на місці, а наполегливо розвивалися.

Пройшовши нелегкий шлях розвитку за всі ці роки, «Нова газета» у 2012 році – це вже 5000-8000 оголошень в кожному номері, 200-250 модульних рекламних блоків, крейдована кольорова обкладинка, внутрішні кольорові сторінки та тираж від 5000 до 10000 екземплярів, залежно від пори року.

У 2013 році на “Українській Бізнес Олімпіаді”, за підсумками рейтингу Національної Експертної Комісії, нашому виданню “Нова газета” було присвоєно почесне звання “Ділова гордість України 2013”. Також ми були нагороджені медаллю та національним сертифікатом України “Ділова гордість України 2013”

Наш великий досвід на ринку реклами – успіх та розвиток вашого бізнесу!

Цільова аудиторія

«NOVA ONLINE» найбільш повно охоплює всі споживчі категорії населення, а також цікавий для будь-яких комерційних організацій, у тому числі й досить великих.

Для зручності всю інформацію згруповано за тематичними рубриками. Комерційна інформація розміщується у вигляді модульної реклами та приватних оголошень, виділених певним способом. Рубрики підібрані в такий спосіб, щоб охопити максимально можливі соціальні та вікові верстви населення. «NOVA ONLINE» може бути цікавою як 16-річному підлітку, так і досить літній людині.

Для того, щоб уявити собі нашу величезну цільову аудиторію, вам достатньо ознайомитися з нашим рубрикатором і ви зрозумієте, наскільки велике охоплення інтересів читачів.

Серед наших рекламодавців є представники великого, середнього та малого бізнесу, 75% із яких є нашими постійними клієнтами. Це найкраще підтвердження того, що ми є ефективним рекламним носієм, що наші клієнти довіряють нам, а кількість наших читачів невпинно зростає.

Виходячи з усього вищесказаного, наша цільова аудиторія досить широка і не обмежена віковими або соціальними рамками. Даний сайт дозволяє збільшити цю аудиторію ще в кілька десятків разів і представляє величезний інтерес для як для рекламодавців, що просувають свої товари та послуги на ринку, так і для звичайного населення областей України.

Всі права застережено © 2024 novaonline.com.ua