Сайт в режимі тестування. Для розміщення оголошень потрібно пройти 3-хвилинну реєстрацію

Правила розміщення оголошень

Для того, щоб розмістити оголошення, необхідно авторизуватися на сайті під своїм логін/пароль.
Якщо Ви у нас у перше – пройдіть нескладну 3-хвилинну реєстрацію.

Обов’язкові умови!

 • Розміщуючи оголошення на нашому сайті, Ви підтверджуєте свою згоду з усіма нижчезазначеними правилами і умовами.
 • Дані правила і умови являють собою додаток до Договіру публічної оферти між відвідувачем (користувачем) сайту і адміністрацією сайту novaonline.com.ua. Договір публічної оферти це документ, який адресований невизначеному колу осіб, і описує намір особи, яка запропонувала договір публічної оферти, укласти угоду на основі викладених умов.
 • Як правило, договір публічної оферти складається в тому випадку, коли сторони, які беруть участь в підписанні договору, знаходяться на значній відстані один від одного. Договір публічної оферти, як правило, пропонується фізичним або юридичним особам, які хочуть придбати товар або послугу в мережі Інтернет. Для акцентування договору необхідно чітке розуміння клієнтом умов, які викладені в документі.
 • Розміщувати оголошення можуть користувачі, які увійшли на сайт, заповнили Форму надання оголошення, та підтвердили свою згоду з цими Правилами та Договором публічної оферти. Також оголошення можна подати, якщо перейти в будь-яку із спільнот “НОВА Online” (Вайбер або Телеграм) за посиланням.
 • Якщо оголошення подається через Вайбер, або Телеграм, обов’язково треба узгодити з Адміністратором спільноти текст оголошення, кількість публікацій, умови оплати та здійснити оплату за публікацію оголошення. Після перевірки тексту оголошення модераторами сайту відбудеться його публікація на сайті “НОВА Online”.
 • Всі оголошення про бухгалтерські, фінансові, економічні та юридичні послуги розміщуються на сайті тільки у вигляді рекламних блоків з обов’язковим наданням свідоцтва про реєстрацію або виписки з єдиного державного реєстру України.

Товари та послуги, заборонені для публікації:

 1. Дорогоцінні та рідкоземельні метали, дорогоцінне каміння, а також відходи, що містять дорогоцінні та рідкоземельні метали і дорогоцінне каміння.
 2. Зброя, боєприпаси, люба військова техніка та все що з нею пов’язане, системи військового зв’язку та управління, бойові отруйні речовини, засоби захисту від них, а також нормативно-технічна документація для її (їх) виробництва і експлуатації. Відходи вибухових речовин тощо. Радіоактивні речовини та ізотопи, уран та інші подібні матеріали та вироби з них. Рентгенівське обладнання, прилади та обладнання з використанням радіоактивних речовин та ізотопів. Результати науково-дослідних і проектних робіт, а також фундаментальних пошукових досліджень зі створення озброєння та військової техніки.
 3. Відходи радіоактивних матеріалів та вибухових речовин.
 4. Шифрувальна техніка, і нормативно-технічна документація на її виробництво і використання.  Радіоелектронні і спеціальні технічні засоби, призначені для негласного отримання інформації.
 5. Медикаменти, отрути, наркотичні засоби і психотропні речовини, їх прекурсори. Речовини, що змінюють свідомість і психіку.
 6. Спирт етиловий, алкогольні напої.  Самогонні апарати, ректіфікатори, ректифікаційні колони.
 7. Товари, обіг яких порушує інтелектуальні права третіх осіб (у тому числі патенти, товарні знаки, авторські права та ін.).
 8. Контрафактна або крадена продукція або майно.
 9. Послуги та / або робота інтимного / еротичного / сексуального характеру, а також порнографічні / еротичні матеріали, в тому числі секс-іграшки.
 10. Державні нагороди.
 11. Підроблені грошові знаки та підроблені знаки поштової оплати. Іноземна валюта та інші валютні цінності, монети і банкноти України, що знаходяться в обігу (за винятком їх купівлі-продажу для нумізматичних цілей).
 12. Державні посвідчення особи, знаки, перепустки, дозволи, сертифікати, проїзні документи та ліцензії, а також інші документи, що надають права або звільняють від прав / обов’язків. Цінні папери (акції, облігації, чеки та ін.),
 13. Бази даних, у тому числі що містять персональні дані, які можуть сприяти несанкціонованим розсилкам.
 14. Матеріали та послуги, що порушують таємницю приватного життя, що посягають на честь, гідність та ділову репутацію громадян і юридичних осіб, а також містять державну, банківську, комерційну та іншу таємниці.
 15. Матеріали, передані виключно віртуально і не записані на який-небудь матеріальний носій (ідеї, методи, принципи і т.д.).
 16. Тютюн, тютюнові вироби, тютюнова продукція, курильні приналежності (за винятком запальничок і попільничок), у тому числі трубки, кальяни (у тому числі електронні), сигаретний папір, електронні сигарети та витратні матеріали до них.
 17. Людські органи і тканини, а також донорські послуги (наприклад, здам / куплю кров / сперму та ін.).
 18. Екстремістські матеріали; матеріали, що закликають до масових заворушень, здійснення терористичної діяльності та екстремістської діяльності, до участі в масових публічних заходах, розпалювання міжнаціональної та міжконфесійної ворожнечі.
 19. Тварини і рослини, занесені до Червоної книги. Шкури та вироби з шкур рідкісних тварин, що перебувають під загрозою зникнення, видів тварин відповідно до чинного законодавства України.
 20. Предмети з нацистською та комуністичною символікою.
 21. Ігрове обладнання, що використовується для проведення азартних ігор; лотерейне обладнання.
 22. Товари / послуги, використання яких може бути спрямоване на порушення чинного законодавства України (наприклад, послуги з коригування спідометра, послуги фіктивного здійснення функцій виконавчого органу в юридичній особі та ін.).
 23. Документи на транспортні засоби, державні номери на транспортні засоби.
 24. Рибальські мережі, матеріали для їх виготовлення, а також послуги з їх виготовлення; електровудки; капкани та інші бракон’єрські засоби.
 25. Неіснуючі товари або послуги; товари / послуги, що не мають споживчої цінності.
 26. Трансцендентні послуги (чаклунство, магія, нетрадиційна медицина та ін.).
 27. Послуги із заміни ліцензійного програмного забезпечення або порушення роботи встановлених правовласником засобів технічного захисту телефонів, смартфонів, ноутбуків, навігаторів, персональних комп’ютерів тощо. (В тому числі прошивка, unlock, jailbreak та ін.).
 28. Послуги сурогатних матерів (пошук і пропозиція).
 29. Товари та предмети, права щодо яких у користувача відсутні.
 30. Колекторські і антиколекторські послуги.
 31. Агітаційні матеріали, бюлетені для голосування, товари або послуги, пов’язані з реалізацією виборчих прав.
 32. Послуги, роботи та матеріали, пов’язані із здійсненням військової служби та воєнізованої діяльності на території іноземних держав.
 33. Облікові записи електронної пошти, соціальних мереж, блогів і форумів, систем миттєвого обміну повідомленнями (ICQ, Skype і подібне), ігор, а також інших ресурсів і сервісів (включаючи, але не обмежуючись, Steam, iTunes, Google Play).
 34. Ринки і послуги з обміну валютою типу Forex (у тому числі, обладнання, консультування, навчання і т.д.).
 35. Пристрої та прилади для несанкціонованого втручання в роботу або несанкціонованого використання телекомунікаційних мереж, пристроїв обліку електричної енергії, газу, водопостачання (в т. ч. пристрої, що зупиняють або спотворюють роботу лічильників).

Чому Ваше оголошення може бути відхилено?

НЕРУХОМІСТЬ

Допускаються до публікації:

 • оголошення які містять наступну інформацію: кількість кімнат, поверх, площа квартири або будинку, ділянки, приміщення, місце знаходження (вулиця, район), опис нерухомості в довільній формі.

Тільки як рекламний банер:

 • з посиланням на будь-які види комерційної діяльності (наприклад приміщення 1000 кв. м під офіс, магазин, банк тощо);
 • про обмін, продаж, оренду приміщень площею понад 300 кв.м.;
 • про добову оренду квартир і кімнат або погодинну, потижневу;
 • здавання в оренду нерухомості в курортних зонах.

Допускаються до публікації:

 • про продаж двох транспортних засобів (із зазначенням їх конкретних параметрів);
 • про продаж запчастин до конкретного автомобіля (із зазначенням моделі авто, року випуску тощо);
 • про обмін транспортних засобів;
 • про покупку транспортних засобів (із зазначенням 2-3-х марок транспортного засобу).

Тільки як рекламний банер:

 • про продаж більше двох транспортних засобів в одному оголошенні;
 • про продаж спеціалізованої техніки;
 • про продаж транспортних засобів від юридичних осіб;
 • про покупку транспортних засобів (із зазначенням більш 3-х марок транспортного засобу в одному оголошенні).

Допускаються до публікації:

 • які починаються або обов’язково мають назву спеціальності або посади.

Тільки як рекламний банер:

 • без зазначення назви спеціальності або посади;
 • більш ніж від однієї особи (група студентів, бригада вантажників, бригада робітників будівельних спеціальностей тощо);
 • про прийом на роботу на підприємства з посиланням на певний вид діяльності або назву компанії (наприклад, торговій компанії потрібен … );
 • із зазначенням назв магазинів, фірм, організацій, барів, кафе, ресторанів і їх адреси, e-mail тощо.
 • про працевлаштування за кордоном. Для таких оголошень, згідно законодавству України, обов’язкова наявність ліцензії.

Допускаються до публікації:

 • про операції максимум з двома предметами в одному оголошені та при наявності конкретних параметрів (назва, модель, вартість тощо) в одному оголошенні.

Тільки як рекламний банер:

 • про продаж: мобільних телефонів, комп’ютерів, оргтехніки та побутової техніки більше 3-х одиниць в одному оголошенні;
 • про операції з промисловою, торговою, промисловою побутовою технікою (вітрини, прилавки, морозильні камери, пивні устаткування, устаткування для виготовлення попкорну, морозива, кавові апарати для кав’ярень тощо).

Допускаються до публікації:

 • про купівлю-продаж, обмін будівельних і оздоблювальних матеріалів, інструменту тощо з обов’язковим зазначенням конкретних параметрів і кількості перерахованих вище товарів.

Тільки як рекламний банер:

 • про оптову продаж / купівлю, при наявності асортименту товару, операціях з промисловим обладнанням, тощо.

Допускаються до публікації:

 • про продаж, покупку, обмін приватними особами товарів з обов’язковим зазначенням конкретних параметрів і кількості.

Тільки як рекламний банер:

 • про операції з офісним, торговим, промисловим обладнанням тощо.

Допускаються до публікації:

 • про купівлю-продаж одягу, здачі весільних нарядів з обов’язковим зазначенням конкретних параметрів і кількості перерахованих вище товарів.

Тільки як рекламний банер:

 • про продаж/купівлю секонд-хенду в оптовому обсязі;
 • про оптову продаж/купівлю, при наявності асортименту товару.

Тільки як рекламний банер:

 • будь-які оголошення від клубів або розплідників.

Допускаються до публікації:

 • всі оголошення типу “Скористаюся послугами”.
 • оголошення про «Вантажні перевезення” з зазначенням вантажопідйомності від 0,5 т із зіначенням марки авто та її вантажопідйомності і габаритів

Тільки як рекламний банер:

 • оголошення в рубрику «Послуги» підрубрику «Вантажні перевезення” без надання інформації про марку та вантажопідйомність авто
 • послуги із зазначенням назви організації, фірми, ТОВ, ФОП і тому подібне.

Всі оголошення в розділ «Стіл знахідок» подаються з попереднім узгодженням тексту в установах, які вимагають подати таке оголошення.

Допускаються до публікації:

 • про продаж, покупку, обмін приватними особами товарів з обов’язковим зазначенням конкретних параметрів і кількості.

Тільки як рекламний банер:

 • про оптову продаж / купівлю, при наявності асортименту товару, операціях з промисловим, торговим обладнанням; про операції з антикваріатом;
 • про продаж сертифікованих продуктів харчування (і інших товарів).
Всі права застережено © 2024 novaonline.com.ua