Сайт в режимі тестування. Для розміщення оголошень потрібно пройти 3-хвилинну реєстрацію

Режим тестування сайту

Ви знаходитесь на новому сайті всім відомого тижневика “Нова газета”. Так, час вносить свої корективи, і ми вже давно працюємо онлайн. Цей сайт – абсолютно нова версія nova-agzeta.com.

Сайт є мобільно-орієнтованим. З ним зручно працювати як зі звичайного комп’ютера чи ноутбука, так і через смартфон будь-якого виробника. Коли тестовий режим буде завершено, це повідомлення буде видалено. Нижче ви можете ознайомитись із основними правилами роботи сайту в даному режимі.

Основні питання та відповіді

Можна розміщувати оголошення в тестовому режимі?

Розміщувати оголошення можна. Ніяких обмежень 🙂

Вам доступний весь функціонал керування своїми оголошеннями через особистий кабінет користувача. Після реєстрації (яку треба підтвердити через свій e-mail) вам буде автоматично включено пакет “Безкоштовно”, який дозволяє розмістити на сайті максимум 3 оголошення. Щоб розмістити більше оголошень – потрібно будет замовити та активувати любий другий пакет.

Реєстрація обов’язкова, тільки якщо Ви бажаєте додати оголошення.

Для звичайної роботи з сайтом в режимі перегляду та пошуку оголошень реєстрація не потрібна. Але, якщо у вас з’явиться бажання безкоштовно розмістити оголошення – Вам необхідно буде пройти нескладну (зовсім просту) реєстрацію свого облікового запису.

Ми ще думаємо над цим питанням. Можливо, ми додамо ще одну мову, але це не точно.

Так. Замовляти пакети оголошень можна, але є деякі умови.

1. Замовляти можна лише пакети “Стандарт”, “VIP” та “Бізнес”. Комерційні пакети для організацій буде відхилено модератором.

2. При оформленні замовлення пакетів гроші з Вашої картки зніматися не будуть, навіть якщо Ви введете всі дані своєї картки та натиснете “Сплатити”. Якщо Ви не бажаєте вводити дані своєї картки, Ви можете просто скасувати платіж та повернутися на попередню сторінку сайту. Модератор побачить Ваше замовлення і активує його.

3. Після запуску сайту в нормальний режим роботи, придбані Вами пакети будуть відключені, але всі оголошення які Ви вже розмістили – залишаться на сайті.

Сайт буде в такому режимі поки кількість оголошень не дійде до цифри 100, або ми самі не побачимо, що вже можно вимикати тестовий режим.

Під час тестового режиму наша команда модераторів та розробників буде постійно моніторити помилки, робити правки для того, щоб у результаті Вам, нашим шановним користувачам, було зручно та просто користуватися новим сайтом.

Після закінчення тестового режиму залишиться тільки все найкраще.

  • Всі оголошення, які не порушують “Правила розміщення” залишаться на сайті згідно з термінами їх розміщення.
  • Всі облікові записи користувачів, створені під час тестового режиму, залишаться активними.
  • Можливо навіть з’являться  нові функції та зручності, згідно з Вашими зверненнями та побажаннями, які були відправлені в нашу техпідтримку.

Якщо у Вас виникли питання чи побажання щодо роботи чи функціоналу сайту – пишіть нам, ми обов’язково розглянемо кожну пропозицію.

Ми розуміємо, що неможливо одразу запустити ідеальний проект. Тому кожне Ваше звернення допоможе нам зробити його ідеальним та буде високо оцінено. Скажімо більше – користувачі, які вкажуть на критичні помилки в роботі сайту, запропонують покращити функціонал або вигадають свіжі ідеї – 100% будуть заохочені 🙂

Всі права застережено © 2024 novaonline.com.ua